Lõvilaka seenepulber kapslis

25,00 

Panime nüüd oma maheda Lõvilaka pulbri ka kapslisse.

100% viljakeha – täis spektrum seenepulber

Lõvilakk-korallnarmiku pulber on toodetud Eestis kasvatatud seentest. See sisaldab heritsenoone, erinatsiini, antioksüdante, aminohappeid ja valke.

Pulber on juba töödeldud bioaktiivseks.
Igapäevane soovituslik annus on 1-2 kapslit. Soovituslikku päevast annust mitte ületada. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Hoiustada suletuna toatemperatuuril kuni 25 kraadi ja kaitstuna päikesevalguse eest.

Tootja:Eesti Seenefarm OÜ
Pakendaja: Ecosh Life OÜ

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Eesti Seenefarmis kasvatatakse seeni, mis koosnevad 100% viljakehast. Nende töötlemiseks kasutatakse kõrgtehnoloogilisi meetodeid: seened kuumtöödeldakse, et nendes sisalduvad bioaktiivsed ühendid oleksid organismi poolt paremini omastatavad ja alles seejärel tehakse sellest pulber. Seened on testitud ja laboratooriumid on kinnitanud, et need sisaldavad kõiki vajalikke komponente. Kogu toodang on täisspektrumiga – ei ole lisatud mahu- ja säilitusaineid.

Eesti Seenefarmi seened ja nende töötlemine on 100% kontrollitud. Seente kasvuahel on täiesti saasteainetevaba, kasutatakse Eesti mahepõllumajandusest ja loodusest pärit toorainest valmistatud substraate. Seened on kasvatatud biodünaamiliste meetodite abil ning need on kasvanud looduslikult ilma kemikaalide ja muude saasteaineteta.

90 kapslit

45 g neto

Päeva kogus 1-2 kapslit koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Raseduse, imetamise, haiguste või ravimite võtmise korral konsulteerida enne toote kasutamist arsti või apteekriga.

Koostis: Lõvilakk-korallnarmiku seene viljakeha pulber, taimne kapsel:glaseeraine pullulaan.