Lõvilaka pulber 100g

35,00 

Eestis kasvatatud mahe Lõvilaka pulber, 100% viljakehast.
Võimas ajuvõimendaja, mis aitab toetada mälu, keskendumist, loovust ja meeleolu. Meie Lõvilaka pulber sobib suurepäraselt neile, kes soovivad parandada oma vaimset selgust ja kognitiivset jõudlust. See sobib suurepäraselt ka neile, kes soovivad tõsta oma tuju ja loovust. Lihtsasti kasutatav funktsionaalse seene pulber, mida lisada smuutidesse, mahladesse, kakaole või kohvile, segada toidu sisse maitsva ja toitva tõuke saamiseks.

Lõvilaka pulber  tõstab sportliku sooritusvõimet, suurendab vastupidavust, vähendab väsimust ning parandab taastumist pärast treeningut.

Kategooria:

Kirjeldus

AJU – NÄRVIRAKUD – IMMUUNSUS

Eestis kasvatatud MAHE Lõvilakk-Korallnarmiku pulber, 100% viljakehast. Lihtsasti kasutatav funktsionaalse seene pulber, mida lisada smuutidesse, mahladesse, kakaole või kohvile, segada toidu sisse.

Ladinakeelne nimetus “Hericium Erinaceus” viitab ainetele, mis võimaldavad sellel võimsal seenel oma maagiat teha. Lõvilakk seene aktiivsete koostisosade hulgas on heritsenoonid ja erinatsiinid, mis toimivad närvikasvufaktoritena (NGF).

Budistlikud Shaolini mungad kasutasid Lõvilaka seeni meditatsioonipraktikates, uskudes, et see suurendab nende keskendumisvõimet, võimaldades neil paremini kasvatada müstilist elujõudu “Qi”. Need ühendid võivad olla selle reputatsiooni võtmeks mälu ja keskendumisvõime parandamisel.

Tuntud ka kui “looduse kingitus teie närvisüsteemile”, usutakse Aasias, et Lõvilakk annab teile terasest närvid ja lõvi mälu.

Toode sisaldab 100% lõvilakk-korallnarmiku viljakeha Kasutamine: päevane soovituslik kogus on 1-3g. Võib lisada smuutisse, kohvile, kakaole, pudru peale või toidu tegemisel. Hoiustada kuivas ja pimedas kohas.

Mahe: EE-ÖKO-03
Eesti Põllumajandus- ja Toiduamet

Tootja: Eesti Seenefarm OÜ

Lisainfo

Kaal 0,15 kg
Color

Blue

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.